Zapraszamy do kontaktu

Telefon kontaktowy:

+48 500 303 759

+48 572 879 999

 

Email:

biuro@drewbal.pl

 

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek: 07:00 – 17:00
Sobota: 08:00 – 15:00

Jeżeli interesuje Cię budowa domu szkieletowego sprawdź ofertę na stronie www.scandimore.pl

Wyślij do Nas wiadomość


Należy pamiętać, że Domy z Bali to niezwykłe domy, które wymagają szczególnej wiedzy i umiejętności. Mało jest na rynku wykonawców, którzy oprócz budowy domów drewnianych (kanadyjskich) mogą zaoferować budowę domów z Bali, oraz pochwalić się zrealizowanymi budynkami. Podczas stawiania domów należy brać pod uwagę drobne szczegóły, które następnie wpływają na końcowy efekt. Nie ma tu miejsca na pomyłki, które następnie można „skorygować” lub ukryć pod tynkiem. Dlatego też, budowę domów z bali powinno się powierzyć firmie, która ma na swoim koncie już pomyślnie zrealizowane inwestycje.

Budujemy domy już od 9 lat, tak naprawdę zaczynając naszą działalność od budowy właśnie domów z Bali. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć na Naszej stronie, a „na żywo” podziwiać w większości na południu Polski. Oprócz domów z Bali budujemy również Domy Techniką Szkieletową (tzw. domy kanadyjskie).

Posiadamy własny tartak więc doskonale wiemy jak powinniśmy zadbać o drewno, z którego następnie powstanie Twój Dom z Bali. Budujemy na terenie całej Polski, a jeżeli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu.

Zapewniamy profesjonalne podejście do budowy domu, służąc Naszą wiedzą i doświadczeniem. Już na samym początku dokładnie ustalamy warunki budowy domu dając gwarancję na wykonanie budowy. Warto powierzyć budowę swojego domu firmie, która zapewni spokój, bezpieczeństwo oraz najlepsze warunki.