Deska podłogowa sosnowa

Oprócz desek ze świerku skandynawskiego do montażu boazerii, elewacji czy podbitki dachowej oraz desek tarasowych z modrzewia europejskiego oferujemy także sosnowe deski podłogowe.

Deski podłogowe sosnowe to idealny materiał do tworzenia posadzek wewnątrz różnego rodzaju obiektów. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze. Ich naturalna barwa dodaje wnętrzom ciepła, co sprawia, że przebywanie w nich staje się przyjemne i odprężające. Deski sosnowe cechuje nienachalna elegancja. Wykonana z nich podłoga doskonale współgra z szerokim zakresem aranżacji, a to pozwala zastosować je w niemal każdym pomieszczeniu.

Zalety desek sosnowych

Dodatkowym atutem tego artykułu są jego parametry w zakresie wytrzymałości. Drewno sosnowe jest wyjątkowo odporne na ściskanie i wykazuje zwiększoną odporności na zarysowania. Wysoka funkcjonalność wykonanych z niego desek pozwala układać je na dowolnym podłożu, choćby na wylewce betonowej. Dzięki temu można je stosować do montażu posadzek nawet w intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach.

Oprócz zestawu desek podłogowych, tarasowych i boazeryjnych oferujemy również szereg innych artykułów. Klienci mogą zakupić u nas drewno budowlane suche strugane o doskonałych parametrach wilgotności, idealne do wykorzystania jako element konstrukcji budowlanych.

Deska boazeryjna