W rozbudowanym zestawie artykułów nie zabrakło różnego rodzaju desek. Mogą być one wykorzystywane do tworzenia elewacji, podłóg i wielu innych. Oferujemy także doskonałe deski podłogowe oraz deski tarasowe czy też deski boazeryjne wykonane z drewna modrzewia europejskiego, modrzewia syberyjskiego, sosny impregnowanej ciśnieniowo i świerka skandynawski.

Dlaczego warto zainwestować w artykuły z drewna modrzewiowego?

Drewno modrzewiowe cechuje wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych. Jest także wyjątkowe wytrzymałe, dzięki czemu ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych jest wyjątkowo niskie. Z tego powodu modrzewiowe deski tarasowe są często wybieranym gatunkiem drewna do układania posadzki tarasowej. Surowiec ten doskonale sprawdza się w umiarkowanym klimacie przejściowym, który charakteryzuje się zmiennością pogody. Gorące, suche lata i ostre zimy, charakterystyczne dla klimatu kontynentalnego, przeplatają się z aurą typową dla klimatu morskiego. Wyróżnia go lekka zima i deszczowe nie najcieplejsze lato. A taki właśnie klimat panuje w naszym kraju. Z tego względu drewno modrzewia to doskonały wybór, który pozwoli cieszyć się pięknie wyglądającym tarasem przez wiele lat.

W przygotowanej ofercie, oprócz modrzewiowych desek tarasowych przeznaczonych do zastosowania na zewnątrz, mamy także sosnowe deski podłogowe do wykorzystania we wnętrzach.

Zachęcamy do współpracy. Materiał dostarczamy w obrębie Koszalina, Kołobrzegu i innych miejscowości na terenie całego kraju.