Firma DrewBal Daniel Rychlicki działa na rynku zachodniopomorskim od kilku lat. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, wprowadzając nowe produkty zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Sprzedajemy drewno konstrukcyjne suche, a także deski boazeryjne, tarasowe, deski podłogowe i wykończeniowe z surowca, który pochodzi głównie z krajów skandynawskich. Asortyment obejmuje również zestaw produktów z zakresu techniki zamocowań, lakiery i impregnaty do drewna oraz wielu innych produktów drzewnych i z nimi związanych.

Proponujemy asortyment w różnych klasach jakości oraz o zróżnicowanym przekroju za rozsądną cenę. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Obecnie naszymi klientami są mieszkańcy takich miejscowości jak: Darłowo, Ustka, Sławno czy Kołobrzeg.

Drewno budowlane i wykończeniowe najwyższej jakości

Stawiamy na profesjonalną obsługę naszych klientów, dlatego zatrudniamy kadrę złożoną z wykwalifikowanych pracowników. Mają oni dużą wiedzę na temat drewna budowlanego, metod jego wytwarzania oraz właściwości, jakie powinny cechować wykonane z niego produkty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania i zaspokoić potrzeby. Dzięki temu dzisiaj obsługujemy na stałe ponad kilkudziesięciu kontrahentów z całego kraju. Liczba podmiotów podejmujących z nami współpracę stale rośnie, do czego niewątpliwie obok jakości naszych artykułów przyczyniają się wysoki poziom i kompleksowość naszej obsługi.

Dzięki odpowiedniej bazie transportowej możemy dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce. Dowozimy także drewno bezpośrednio ze Skandynawii, minimalizując koszty transportu. W efekcie oszczędzamy Państwa czas i pieniądze.

W siedzibie w Darłowie mamy około 1000 m3 drewna i materiałów drewnopochodnych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.